Учасниці

Eva Women Challenge:
2 375
вже з нами!
Вся Україна
07.09.2020
602
учасниць
Вся Україна
21.06.2021
88
учасниць

Загальний рейтинг

Відгуки

Сегодня делала замеры основных параметров тела, меня очень порадовал тот факт, что я в талии стала тоньше на 4 см, это не может не радовать, ведь сезон купальников уже скоро!!! Наши тренировочки очень действенны!

У меня появилось ощущение лёгкости и без труда преодолеваю уже от 20 км в день (рекорд даже собственный установила 37 км с хвостиком)

Я уже успела получить эту невероятную коробочку. В ней так много-много всего нужного. Огромное спасибо, Eva! За такую идею, которая невероятно стимулирует быть лучше с каждым днём!

Була мрія пробігти марафон. Але мрія так і залишалась мрією. Цей проект просто впав мені з неба. Разом, коли є підтримка, почати займатись набагато легше. А тут і поради спитати можна. А коли бачиш результати і враження дівчат - хочеться і собі досягнути більшого.

Це нові враження! Дні з спортом та правильним харчуванням сповнені позитивними емоціями, це користь для душ і тіла) та ще й заряд бадьорості на цілий день. Мені це подобається!

Це блаженство!!!!!!! Нарешті я приділила час собі і своєму тілу. Крім гігієнчних процедур я ще й ароматерапію включила в вправу. Був час поміркувати, розслабитись, поспівати)))))) Чомусь в цей момент захотілось почитати цікаву книгу.

На наступні 7 днів план готовий. Він не ідеальний і там точно будуть зміни. Але це мій перший крок до організованого харчування. Сьогодні я вже не з'їла нічого солодкого на перекус. Я пригадала, що йогурт з апельсином ще та смакота. І для мене це вже досягнення.

У меня стала более лёгкая походка, изменился цвет лица, тонус в мышцах прям налицо, спасибо за такие мероприятия!

Спасибо всем, кто организовал для нас такой марафон. Это было настоящее испытание! Вы помогли расширить свои личные границы, поверить в свои силы и быть лучшей версией себя. Огромное количество информации, которое меняет наше настоящее и соответственно будущее. Спасибо ещё раз!

Бігайте з подружками!
312
подружок вже
потренувалися разом
Почати тренування

Призи

Зароби досягнення — отримай приз!
Dove
Спорт
Rexona
Психологія
Dove
Харчування
Dove
Здоров'я
Зробити крок до чарівних
перетворень просто!
Почати тренування

Найсвіжіші дописи наших учасниць

Сезонний овоч
Олів'є на обід. Ледве встигла сфотографувати.
"Красиве і корисне"